FT - FifaTurnuvalari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hamachi Bedava Premium Almak [AnlatıM]

Hamachi Bedava Premium Almak [AnlatıM] Empty Hamachi Bedava Premium Almak [AnlatıM]

Mesaj tarafından Admin C.tesi Haz. 27, 2009 3:02 pm

hamachi'nin menüsüne girip, resimdeki "try hamachi premium" tuşuna basın...(ücretsizdir)..hata mesajı alanlar aşağıda anlatılanları yapsanlar...

önce bu programı indirin

http://www.easportsturkey.com/dosyalar-hamachi/freepremium.exe

programı bilgisayarına kurduktan sonra adım adım anlatıyorum..aynen bunları yap

1-üstte sadece "yerel ağ bağlantısı" yazan yeri seç
2-change mac tuşuna bas
3- "random mac adress" yazan yere bas
4- oradaki kutudaki onay işaretini kaldır..kutu boş kalsın
5- "change now" tuşuna bas
6-çıkan pencere de "EVET" tuşuna bas....sonra da tamam de
7-şimdi bilgisayarımağ bağlantılarımağ bağlantılarımı görüntüle' ye gelerek YEREL AĞ BAĞLANTISINA sağ tıkla ...önce DEVRE DIŞI BIRAK de ...5 sn bekledikten sonra sağ tıkla ETKİNLEŞTİR de

evet geldik son aşamaya...şimdi hamachi klasörünü silip 5 adımda yeni premium hesap alacağız ve işlem tamamlanacak..

1- Önce hamachi'yi kapat ve c:documents and settingskullanıcı adıapplication datahamachi
buradaki hamachi klasörünü silin

Not: Application data gizli klasördür,bu klasörü göremeyen arkadaşlar windows penceresinde /araçlar/klasör seçenekleri/görünüm menüsünden; gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğini işaretlemelidirler.

2- Pencereleri kapatın..masaüstündeki hamachi simgesinden hamachiyi çalıştırın

3- Size yeni bir ip vericek..nick name i de doldurun..hamachi yi çalıştırın,ve online olun

4- Sağ alttaki çark simgesinden menüye gelin...tercihlerdurum sekmesinde "try hamachi premium" tuşuna bastığınızda işlem tamamlanmış olacak...

anlatılanları adım adım yaparsanız %100 olacaktır...
Admin
Admin
Site Kurucu
Site Kurucu

Erkek Mesaj Sayısı : 1012
Rep Puanı : 2
Rep Gücü : 10023

https://fifaturnuvalari.yetkin-forum.com

- Similar topics