FT - FifaTurnuvalari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tezahürat Paketi

Tezahürat Paketi Empty Tezahürat Paketi

Mesaj tarafından Admin Ptsi Şub. 23, 2009 7:34 pm

Merhaba arkadaşlar!

biliyorum fifa 09 çıktı ancak biz fifa 08 için yamalar yapmaya devam ediyoruz. tezahürat yamaları alanında çok çalıştık ve ilk yamamız olan "fenerbahçe tezahüratları paketi"'ni oluşturduk.

çok yakında bütün dünya takımları için tezahüratlar ekleyeceğiz ve tabi ki sizlerle paylaşacağız. tezahürat yaması yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus tezahüratların oyundaki audio player ile uyum sağlamasıdır. bu konuya çok özen gösterdiğimiz için tanıtım yamamız bile geç çıktı. ancak dünya takımları (world sound patch) için çalışmalarımız son hızla sürüyor. ve interneti karış karış arıyoruz tezahürat için. bazı arkadaşlardan çok büyük destekler alıyoruz. hepsine çok çok teşekkürlerimi sunuyorum. ve size ufak bir hediyemiz olsun diyerek fenerbahçe tezahüratları hazırladık. bu paketi bütün herkesin indirmesini istiyorum. çünkü çıkaracağımız world sound patch öncesi bu ufak yamamıza bile yorumlarınızı bekliyoruz. eksiklerimizi world sound patch'ta gidereceğiz.

bu pakette 3 adet fenerbahçe tezahüratı ve 1 adet gol müziği bulunuyor.

eğer setup>'ta bir problem çeker ve programın kurulmasında zorluk yaşarsanız tabi ki sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

anti parantez içinde belirtecek olursak: bu yama oyun seslerine ve audio player'a hiçbir şekilde zarar vermez.

hepinize iyi oyunlar ve sağlıklı günler dileriz.

world sound patch için de tezahüratlarınız var, ve bize katkı yapmak istiyorsanız, elinizdeki tezahüratlar, oyun sesleri, özel düdük seslerini bizlere gönderebilirsiniz.
link yenilendi!

download
http://rapidshare.com/files/173231243/setup_fifa_08_fenerbah_e.exe

Not: Soner arkadaşımıza teşekkürler....
Admin
Admin
Site Kurucu
Site Kurucu

Erkek Mesaj Sayısı : 1012
Rep Puanı : 2
Rep Gücü : 10023

https://fifaturnuvalari.yetkin-forum.com